Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü

Anadolu’da birçok insanın bildiği ve uyguladığı yumurta büyüsünün ana vatanı Azerbaycan’dır. Her ne kadar Azerbaycan’dan çıkma bir büyü olsa da en çok ülkemizde ve Suriye topraklarında bu büyü bilinir ve yapılır. Sabun büyüsü, aşk büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüler ile birlikte en çok yapılan büyülerden biri olarak bilinir.  Yumurta büyüsünün tanımını ise tek bir kelime ile yapabiliriz. O da dilek kelimesi. Yani bu büyü dileklerin gerçekleşmesi için yapılır; ama bu dilekler aşk ile ilgili(ayırma, barışma veya aşık etme) olursa daha etkili olacaktır.

Yumurta Büyüsü Bozma İşlemi

Yumurta büyüsünü yapmak için illa ki medyum olmaya gerek yok. Çünkü kolay bir büyüdür; ama bu büyünün bozma işleminde bir uzman mutlaka gerekecektir. Büyüde cinler ne derecede kullanılmış ve büyü yapılan kişiye musallat olmuş mu, olduysa ne kadar fazla olmuş ve büyü yapılan kişi ne kadar bu büyüden etkilenmiş gibi ayrıntılar tespit edilerek bu büyünün bozma işlemi gerçekleşebilir. Kendi başınıza bu büyüyü bozmaya kalkışırsanız yapacağınız en ufak bir yanlış size cinlerin musallat olmasını sağlayabilir. Bu yüzden de mutlaka bir uzmandan yardım isteyiniz.

Yumurta Büyüsü Neden Yapılır?

Dilek büyüsü olduğunu söyledik; ama daha çok ayırma büyüsü olarak tercih edilebilir. Nitekim birbirlerine bağlı olan iki insanı ayırmak için ideal büyülerdendir. Aileler bazı durumlarda çocuklarının evliliklerini veya birlikteliklerini engelleyemezler. Bu durumlarda da en son çare büyüyü başvururlar ve bu büyülerin başında da yumurta büyüsü gelmektedir. Çiftlerin barışması içinde bu büyünün birçok medyum tarafından kullanıldığını belirtelim. Ayrılan kişinin vicdanını ele alan bu büyü, kişinin kendini huzursuz hissetmesini sağlar ve ayrıldığı eşine veya sevgilisine döner.

Bir önceki yazımız olan Ayırma büyüsü yaptırma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 200 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir