Yılan Büyüsü

Yılan Büyüsü


Yılan Büyüsü Nedir?

Yılan büyüsü ölü yılanın gözünden, derisinden, ölü yılanın suyundan, yağından ve dişinden faydalanılarak yapılır.  Bu büyü oldukça eski süreden bu yana yapılan etkili bir ayırma büyülerinden birisidir. Bu büyünün yapımı oldukça zordur. Yılan büyüleri dediğimiz gibi insanları birbirinden ayırmak amacıyla yapılır.

Yılan Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur?

Yılan büyüsünün yapılacağı kişinin ismini ve o kişinin annesinin ismi Arapça olarak bir kağıda yazılır. Bu isimler yazılırken bazı dualar okunur. Bu büyü yapılırken ilk olarak ölmüş yılanın dili alınır, büyü yapılacak olan kişinin üstüne gelecek biçimde kağıdın üzerine koyulur. Ve bu kağıt muska biçimde sarılır. Daha sonra ölü yılanın dişleri alınır ve bir zaman güneşli bir yere bırakılır. Büyü yapılacak olan kişinin adı bir kağıdın üstüne dörtgen olacak biçimde 4 kez yazılır. Bu kağıt katlanırken ‘Ya ilah yazılır ve 41 kez Subhaneke rabbi-ke kelimesi söylenir. Sonra bu 7 kat sarılan bu kağıt ev kapısının alt kısmına koyulur. Değişik bir yılan büyüsü ise aile huzuru bozmak amacıyla yapılır. Bu büyü ise ölü yılanın kabuğu kullanılarak yapılır. Yılan kabuğu da yukarıda anlatıldığı gibi hazırlanır. Tüm aile bireylerinin isimleri yazılır ve bu kabuğun içerisine bırakılır. Bu kabuk da kişinin evinin çatısına ya da evinin içinde gizli bir bölgeye koyulur.

Adından da anlaşılacağı üzere yılan büyüsü araya soğukluk katmak için ve birbirlerinin seven çiftleri ayırmak amacıyla yapılır. Ölü yılanın suyu, dişi, yağı ve gözünden yapılan bu büyü huzursuzluklar yaratır.  Bu büyünün bozulması da çok bilgili ve deneyimli bir medyum tarafından yapılır.

Bir önceki yazımız olan Ayırma büyüsü yaptırma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 298 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

3 Evet
8 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir