Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Hakkında

İnsanlar birbirinden ayırmak için Soğutma Büyüsü yapımı mümkündür. Günümüzde bir çok kişinin tercih ettiği yöntemlerden biridir aslında. Yapımı farklıdır ve tek başınıza deneyince asla olmayacaktır. Her insan evinde bilgisayarından ve internetinden tarif bakıyor. En çok aratılan ise soğutma büyüsünün tarifi ve yapılışı hakkında oluyor. Ama bu çıkan tarifleri kesinlikle dikkate almayınız. Sizleri yanlış yönlendirecektir ve istediğiniz sonuçları alamazsınız. Her insanın birbirinden ayırabilirsiniz. Kişiler birbirinden soğur ve ömürlerinin sonuna kadar bir araya gelmek istemez. Sevmediğiniz kişileri dahi birbirinden ayırabilirsiniz. Ayrıca bu büyüyü yaptıktan sonra, kesinlikle görmek istemediğiniz insan yanınıza dahi yaklaşamaz. Çok kuvvetlidir ve kısa sürede etkisini gösterecektir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara büyüler içindedir. Ama her ne olursa olsun, bazen insanların hayırlarına kullanılıyor. Soğutma büyüsünde kullanılacak malzemeleri, gerçek medyum söyleyecektir sizlere. Erkeklere ve kadınlara yapımı ayrı şekilde uygulanmaktadır. Erkeklere soğutma büyüsü yapmak, daha uzun sürecektir ve muhakkak gerçek hoca uygulamalıdır. Aynı zamanda kadınlara soğutma büyüsü yapmak için, malzemeler değişiyor. Ayrıca büyü daha kısa sürede tutacaktır. Kadının uzaklaşması daha kolay olmaktadır ve gerçekten etkisi beklentiden daha farklı olacaktır. İnsanların uzaklaşması için yapılan büyü türüdür. Büyük yaptırmak isteyenler, medyum sitesi üzerindeki yazıları takip etmelidir. Tamamen sizlerin güvenilirliği ve doğru insanlara ulaşmanız için yazılarımızı paylaşıyoruz. Soğutma büyüsü tekniklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Kişilerin tamamen birbirinden uzaklaşması için yapılan soğutma büyüsü, güvenilir hocalar nezdinde olmalıdır. Kesinlikle doğru sonuçları alacaksınız ve kendiniz için yaptırmama şansınızda var. Böylesine etkili sonuç veren büyü türünü, genellikle anneler ve babalar tercih ediyor. İstenmeyen evliliklerin bitmesi için yapılacak büyü türleri arasında yerini alıyor. Aldatan eşler, alkol ve diğer maddeleri kullanan çocuklar ve akrabaların istenmeyen birliktelikleri için rahatlıkla kullanılır. Gerçek medyumun sizlere vereceği yol haritası, tamamen güvenilir olması için geçerlidir. Bireylerin soğuması amacıyla ve uzaklaşması yönünden etkili olması sebepleriyle denenebilir. Kesin sonuç verecektir ve iyi düşünüldükten sonra uygulanmaya geçilmelidir. Gerçek medyum, Soğutma Büyüsü yaparken size getireceğiniz malzemeleri söyler ve tutacağı süre hakkında bilgi verir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler, Soğutma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 336 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
25 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir