kuru üzüm büyüsü

Kuru Üzüm Büyüsü

Günümüzde büyülere başvurma sadece aşk hayatının canlanması aşamasında kendini göstermemektedir. Bu alanda pek çok ayırma büyüsü de sıklıkla yapılmaktadır. Kuru üzüm büyüsü gerek yapımı gerek etkili ile kendini kanıtlamış olan ayırma büyülerinden biridir. Büyünün özellikle gelinlerinden memnun olmayan ya da onları istemeyen kayınvalideler tarafından yaptırıldığı bilinen gerçekler arasındadır. Büyünün başarılı olabilmesi için gerek sayılarda gerek okuma saatlerinde bir hayli dikkatli olunması gerekmektedir.

Kuru Üzüm Büyüsü Yapımı

Kuru üzüm büyüsü yapmak için bireylerin kuru üzümlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Başarılı sonuçlar alındığında çiftlerin ilişkileri de üzümler gibi kuruyarak ayrılık boyutuna gelmektedir. Büyü yapımına başlayabilmek için ihtiyaç duyulan kuru üzüm sayısının tam adedi 33’tür. Bu rakamdan az ya da fazla kullanım büyünün etki vermesine olumsuz yönde katkı sağlamaktadır. Kişilerin büyü yapımı için hazırlık aşamasında iki gün okuma gerçekleştirmeleri istenmektedir. Okumalarda zamanlama oldukça önemlidir. Çünkü büyüyü yapanların ve yaptıranların aynı saat dilimleri içerisinde aynı kelimeleri telaffuz etmeleri gerekmektedir. Dualar neticesinde uzman medyumların kâğıtlar üzerine yazacakları bir takım kelimelerden sonra büyü yapımı tamamlanmış olmaktadır.

Kuru Üzüm Büyüsü Etki Süresi

Büyülerin etki sürelerinin farklı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Kuru üzüm büyüsü etki süresi ise işlemler süresinde kullanılan üzüm sayıları ile aynıdır. Yani tam sonuçlar 33 gün ardından elde edilmektedir. Ancak büyünün yapımına başladıktan ortalama olarak on ila on beş gün sonrasında ufak ufak çiftler arasında etkiler gözlemlemeye başlamaktadır. Öncelikle muhabbetleri kesilen çiftler zaman içerisinde birbirlerine olan hislerini de geride bırakmaktadır. Adımların doğru şekilde atılması neticesinde ise 33 gün sonrasında ilişkilerin tükendiği bilinmektedir. Bu bağlamda güvenilir medyumlardan yardım almamak büyünün etkilerini azaltıp sonuç alma süresini artırabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Şirinlik Büyüsü başlıklı makalemizde büyü, dua ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 236 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
9 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir