Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü

Birbirine küs olan çiftleri barıştırmakta en iyi çözüm olan kurşun büyüsü, diğer büyü yöntemlerinin bir çoğuna göre oldukça etkili olması ile bilinir. Özellikle çiftlerden erkeğin evden ayrılması ve bu ayrılışın arkasında erkeğin annesinin olması durumunda bu büyü kullanılır. Bu büyüde terk eden kişinin evine geri dönmesi ve eşi ile barışması amaçlanır; ama sadece bununla kalmaz ve erkeğin annesi de bu büyünün etkisinde kalır.

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtmek isteriz ki, büyü çok ciddi bir iştir ve bu ciddiyetin altından ancak işinde ileri derecede iyi olan bir medyum yapmalıdır. Kurşun büyüsü diğer büyüler gibi tehlikeli bir büyü değildir; ama ne olursa olsun bir uzmanlık gerektiren bir büyü olduğu gerçeği değişmez. Büyü yapılırken çiftlerin isimleri medyumca istenilir ve çiftlerin yanında erkeğin annesinin ismi de medyum tarafından istenilecektir. Bundan sonrasında medyum dualar okur ve kurşunun üstüne gerekli olan isimler okunur. Sonrasında ise yakılma işlemi yapılır ve büyü işlemi sonlandırılır.  Kurşun ateş ile temas edilince erimeye maruz kalacaktır ve erime ile birlikte çiftler arasında ki sorunlarda eriyecektir ve küskünlükler sona erecektir. Kurşunun erimesi ile birlikte ilişkileri bozan kötü duygular olan nefret ve kin de kül olup gidecektir.

Kurşun Büyüsü Kimlere Yapılmalıdır?

Kurşun büyüsü en başta da söylediğimiz gibi dargınlar için yapılan büyüdür. Bu yüzden de sadece dargınlık veya çiftler arasında evi terk etme durumlarında bu büyü tercih edilebilir. Eğer kavgaların sebebi olarak erkeğin annesi görülür ise de bu büyü tavsiye edilmektedir. Sonuç olarak yuva kurtaran tamamen iyi niyetli olarak yapılan bu büyü, çiftlerin aralarında ki sorunları çözme de kullanılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 316 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir