iyi bir medyum arıyorum

İyi Bir Medyum Arıyorum Diyenlere Tavsiyeler

İnsanlar doğal yönler ile sorunlarını çözemedikleri zaman büyüye başvururlar. Büyü ise ciddi bir iştir ve güzel yönlerinin olduğu kadar, işinde iyi olmayan bir medyumun tercih edilmesi ile birlikte kötü yönleri de ortaya çıkacaktır. Bu yüzden de uzman bir medyum ile çalışmak hayati derecede önemli bir konudur.

Medyum Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İyi bir medyum arıyorum diyenlerin ilk olarak bu süreçte dikkatli olmaları ve aceleci davranmamaları gerekmektedir. Bir medyumun işinde iyi olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışmalarına bakmalı ve o medyum hakkında internet üzerinden detaylı bir araştırma yapmalısınız. Eğer söz konusu medyum yerel olarak tanınmış bir kişi ise ve internet üzerinde bilgi bulamıyorsanız yapmanız gereken onun hakkında soruşturma yapmak olacaktır. Medyum seçimi yaparken en önemli konulardan biri de dolandırıcılara para kaptırmamaktır. Ne yazık ki piyasada yer alan birçok sözde medyum insanların paralarını ve zamanlarını çalmaktadır. Bu yüzden araştırma yapmadan bir medyuma gitmek size sadece kayıplar yaşattıracaktır.

İyi Bir Medyum Nasıl Anlaşılır?

İyi bir medyum diğer alemlerden yeri geldiğinde yararlanabilmeli ve bunu yaparken sınırları aşmaması gerektiğini de bilmelidir. Ayrıca metafizik öğeleri ile çalışmalıdır ve olaya bilimsel olarak da yaklaşmayı bilmelidir. Medyumların sorunlara nasıl yaklaştığını gözlemleyerek de o medyum hakkında not verebilirsiniz. Zira işinde iyi olmayan bir medyum büyük sorunlar ile karşılaştığı zaman ne yaptığını bilmez ve hemen her kendisine gelen ziyaretçisi için aynı şeyleri söyleyip aynı şeyleri yapar. Oysa ki iyi bir medyum büyük sorunlar ile nasıl baş edebileceğini bilir ve kişiye özel çözümler geliştirir. Hep aynı methodları kullanmaz ve sürekli tecrübesinden de faydalanarak yeni şeyler dener.   

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 396 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir