İncir Büyüsü nasıl yapılır

İncir Büyüsü

Çiftlerin arasındaki aşk bağının kuvvetlenmesi ya da ayrılan sevgililerin yeniden bir araya gelmesi için çeşitli aşk büyüleri yapılmaktadır. İncir büyüsü de aşk büyülerinden biridir. Ancak gerek yapılma sistemi gerek süresi gerek de etkisi ile diğer aşk büyülerinden bir hayli farklı olduğunu söylemek mümkündür. Günümüzde pek çok büyü için uzmanlara danışılması gerektiği tavsiye edilmektedir. Ancak incir büyüsü kesinlikle bir uzman tarafından yapılması gereken büyüler grubunda yer almaktadır. Aksi halde büyü neticesinde olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

İncir Büyüsü Yapımı

İncir büyüsü yapmak için yedi incire ihtiyaç bulunmaktadır. İncirlerin tamamı ortalama olarak iki gece boyunca büyülü sözler ile bir tılsım oluşturmak için kullanılmaktadır. Sonrasında ise incirler arasından üç tanesi bir kenara ayrılmaktadır. Ayrılan incirlerin belirlenen günlerde büyülenmek istenen kişiye yedirilmesi gerekmektedir. Bu aşamada medyumlar incirlerin ne şekilde yedirilmesi gerektiğine dair farklı öneriler verebilmektedir. İncirlerin tamamının yenmesi büyünün en önemli aşamalarından biridir. Aksi halde büyünün ters tepmek gibi bir özelliği ortaya çıkabilmektedir. Olası aksiliklerle incirlerin yenmemesi halinde danışmanlık alınan medyuma acil olarak ulaşılması gerekmektedir.

İncir Büyüsü Etkisi Hakkında

Aşk büyülerinin etkileri hakkında farklı iddialar öne sürülmektedir. İncir büyüsü etki süresi de bu alanda farklı zaman dilimlerinden oluşmaktadır. Normal şartlar altında büyünün tamamlanmasından sonraki ilk üç gün etkilerinin alınmaya başlanması gerekmektedir. Ancak araya giren farklı etmenler neticesinde sonuç alma süresi bir haftaya kadar uzayabilmektedir. Daha da uzayan sürelerde yeniden medyumla konuşularak olası hataların göz önüne getirilmesi gerekmektedir. Çünkü incir büyüsü en çabuk etki veren ve en kuvvetli olarak tanımlanan aşk büyülerinden biridir. Büyünün sadece kuru incirle değil yaş incirle de etkili bir şekilde yapılması mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Şirinlik Büyüsü başlıklı makalemizde büyü, dua ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 224 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
8 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir