Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü tılsımlar ile yapılabilir bu tılsımlar ateş ve hava ile uygulanarak yapılır. Ayrıca toprak ile de uygulanabilir. Celp tılsımlarında en yararlı olan rüzgara maruz yere bırakılandır. Geri getirmek amacıyla uygulanan tılsımlar da en fazla ateş ve hava kullanılmaktadır. Toprak kaynaklı yapabileceğiniz yöntemlerde vardır. Rüzgara maruz yere bırakılan celp tılsımları yararlıdır. Celp tılsımlarının bazıları yararlı olsa da bazıları oldukça zararlıdır.

İki bireyin bundan sonra birbirini sevmemesi ve bölünmesi her iki doğrultusunda üzülmesi asla istenmeyen bir haldir. Özellikle sevgiye tanıklık eden insanlar bu acıya ortak olur. Bu vaziyete düşmüş ve sevdiği bireyi yeniden elde etmek isteyen şahıslar çaresizlik ile ne yapmaları gerektiğini bilmeden bu meseleyle yaşarlar. Bu sebeple çektikleri acılarda artarak devam eder. Ancak bunu önlemek içerisinde yapılacak bir prosedür bulunmaktadır ve geçmişte de çoğu şahıs bu formül ile sevdiklerini geri almak için muvaffak olmuşlardır.

Geri Getirme Büyüleri

Geri Getirme büyüsü adı verilen bu prosedür, bilhassa sevenlerin hayat sürdükleri acıları geçmişte bırakmak ve temaslarına kaldıkları yerden devam etmeleri içerisinde seçenek edecekleri en doğru formüldür. Kısa müddet içerisinde tesirlerini göstermesi ile ünlü olan bu prosedür bu arada garantili netice verilen içerisinde her vakit büyük talep görür. Bu konuda önemli olan noktalardan biride doğru medyum veya hocanın seçilmesidir. Bilinmedik medyum veya hocaların seçilmesi size felaket yaşatabilir. Doğru medyumu seçmek ise sonuçlarında hayran kalacağınız mucizesine inanamayacağınız bir sonuç doğurur.

Garantili bir biçimde yapılacak olan geri getirme büyüsü kişilerin kanaatlerini bir anda değiştirecek ve tesirlerin çok uzun süreli olmasına kapı arayacaktır. Verilen geri getirme büyüsü yöntemleri kesinlikle çok kuvvetli bir büyü yöntemidir. Bu yüzden istediğinizden fazlası da olabilir. Bu nedenle büyü dünyasında geri getirme en çok kullanılan büyülerden biridir. Bu büyüde yöntemden çok inanç önemlidir bu yüzden medyumlar kendilerine gelenleri tamamen inancı olan kişileri seçmektedir.  Bu büyü sonucunda büyü yapılan kişinin bütün düşüncesi değişmesi insanları şaşırtabilir.

Rehin Eşyası Nedir?

Geri getirme büyüsünde rehin eşyası denilen bir kavram vardır bu kavram adından da anlaşılacağı üzere büyü yapılacak kişiye ait herhangi bir eşya demektir yani bu büyü karşıdaki kişiden kesinlikle bir eşya almak gerektirir aksi taktirde büyü olmayabilir. Bu eşya kesinlikle büyü yapılacak kişinin sürekli kullandığı bir eşya olmalıdır bu tarak, veya iç çamaşırları olabilir.

Bir önceki yazımız olan Şirinlik Büyüsü başlıklı makalemizde büyü, dua ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler, Geri Getirme Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 234 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir