Gerçek Medyum Nasıl Olur

Gerçek Medyum Nasıl Olur

İnsanların sorunlarından ötürü arayış içerisine geçmesi üzerine oluşan hayal kırıklıkları, oldukları hali daha kötü etmektedir. Bu arayışların içerisinde yer alan gerçek bir medyum bulma olasılığı da çok düşüktür. Ortalıkta çok sayıda medyumun olması üzerine kafa insanlarda kafa karışıklığı yaşanmakta ve yanlış bilgiler doğrultusunda daha kötü durumlar düşülmesi oldukça yüksek bir konudur. Günümüzde olduğumuz dertler üzerine medyum arayan kişilerin doğru kişiyi bulması ve gerekli tüm bilgilerin yalansız, doğru bir şekilde aktarılması gerekmektedir. Çünkü son zamanlarda kendine medyum diye sahtekarların ortalıkta gezmesi, derdinizi çözüm bulma yerine size daha fazla zarar vermesi kaçınılmazdır.

Gerçek Medyum Olduğunu Nasıl Anlayabiliriz?

İnternet sitelerinde veya telefonunuza gelen sahte mesajlar ile kendilerini medyum olarak tanıtan şahısların sayısı oldukça arttığından bu soru sıkça sorulmaya başlandı. Gerçek medyumlar sms ile veya sizi arayarak size tanıtım reklamı gibi zırvalara girmezler ve bu kişiler genellikle sahtekar, paranızı ve duygularınızı gasp eden dolandırıcılardır. Gerçek medyumları teşhis edebilmenizin en kolay yolu, uzun bir araştırma yaparak ilmine güven duyduğunuz kişinin referanslarına ve aynı zamanda site içerisindeki yardıma ihtiyaç duyan kişilerin yorumlarına göz atmanızdır.

Gerçek Medyumlar Nasıl Olur?

Bunların yanı sıra gerçek medyum olup olmadığını anlamanız için kendilerini test edebilirsiniz. Bunu söylememizin sebebi, gerçek medyumlar bazı sahtekar veya kötü niyetli medyumlar gibi insan sağlığına ve birinin ölümüne sebep olacak her türlü isteği kabul etmemekle olup, sadece iyi niyetli ve insan huzurunu sağlayacak olan dualar ve muska çeşitleri ile sizlere yardımcı olanlardır. Sizin bu konuda varacağınız tek çözüm kendini gerçekten işine ve insan huzuruna adamış olan medyumlar ile iletişime geçip kendilerinden yardım istemeniz olacaktır. Gerçek medyumlar, insanlara layığı ve prensipleri gereğince hiçbir çağrıyı cevapsız bırakmamışlardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 342 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
22 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir