Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik büyüsü yapmak esasında zorlu ve bir o kadar da uğraştırıcı bir iştir. Fakat hayırlı bir iş için yapılıyorsa aslında pek fazla zorluğu da bulunmaz. Evlilik büyüsü biraz riskli ve bir o kadar da zor bir iştir. Evlilik büyüsü hayırlı işler için yapılması ve kötü emeller için yapılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyük sorunlar ile karşılaşabilir ve daha kötü sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilirsiniz. Bundan dolayı da evlilik büyüsünü yaptırırken çok dikkatli olmanızda büyük fayda vardır. Evlilik büyüsünü yaptırmaya karar verdiğinizde bu işler ile ilgilenen yani büyü yapan bir kişi ile, medyum ile ya da kendisini medyum hoca olarak tanıtan kişilere gitmenizde büyük fayda olacaktır. Çünkü evlilik büyüsü yapmak ya da yaptırmak çok zorlu ve riskli bir iştir. Bundan dolayı da bir bilene bu büyüyü yaptırmak çok faydalıdır.

Evlilik Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Evlilik büyüsünü yaptırdıktan sonra geri dönüşün olamayacağını da bilmeniz gerekmektedir. Yani büyüyü yaptırdıktan sonra belki de isteseniz dahi bu büyüyü bozamayacaksınız. Bundan dolayı da büyüyü yapacağınıza iyice karar verdikten sonra büyüyü kimin üzerinde yapacağınıza da karar vermelisiniz. Eğer büyüyü kendiniz için yaptırıyorsanız daha bir titiz olmalısınız. Çünkü sonuçta o kişi ile hayatlarınızı birleştireceksiniz. Bundan dolayı da çok büyük titizlik ile çalışmalı ve o kişi hakkında medyum tarafından ya da medyum hoca tarafından istenilen birtakım bilgileri toplamalısınız. Bilgilerin hepsini bir araya getirdikten sonra ve medyum ya da medyum hoca tarafından büyü yapıldıktan sonra işler burada kalmıyor. Sıradaki en büyük sorunlardan bir tanesi de büyünün yarısının sizde yarısının da hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişide olması gerekmektedir. Tabi bu durum büyünün türüne ve farklılığına göre değişmektedir.

Evlilik Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Yapılan evlilik büyüsünün ise kişiye etki etme süresi ise tahmin edilemeyen bir durumdur. Fakat gene olarak evlilik büyüsü hemen ya da kısa süre içerisinde etki etmez. Büyü bir hafta içerisinde de etkisini gösterebilir, bir ay içerisinde de belki de üç ay içerisinde. Bu olay biraz da büyüyü yapmış olduğunuz kişinin vücudunun direncine bağlı bir durumdur. Fakat büyü yaptırmışsanız ve medyum bu büyünün olacağına inanmışsa büyük ihtimal ile bu büyü tesirini gösterecektir. Fakat erken ya da geç bunu bilemiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Şirinlik Büyüsü başlıklı makalemizde büyü, dua ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 202 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir