Etkili Bağlama Büyüsü

Etkili Bağlama Büyüsü

Etkili Bağlama Büyüsü kişiler arasında ki ve hane içerisin de ki soğuklukları gidermek amaçlı yapılan ak büyü kategorisi altında barınan en etkili bağlama gücü gösteren bir tılsım çeşididir. Tılsımdan kasıt vefk değildir, tılsım yapımında bir çok metot ve uygulama mevcuttur.

Etkili Bağlama Büyüsü zannedilenin aksine gücünü ve tesirini yıllarca sürdürebilmektedir. Bazı çiftlerde ve hanelerde ise ömür boyu devam etmektedir. Bu sizin yuvanızı yada hanenizi nasıl bir duruma getireceğinize bağladır.

İlgili Başlıklar

Büyü Bozma

Büyü Bozma işlemi tecrübe ve ilmi güce dayalı bir uygulamadır. Büyü bozma işlemini herkes yapamaz ve ters tepkileri olabilir. Bir çok yöntemi mevcuttur ve yapacak kimse yapılan büyüyü iyi teşhis etmelidir. Ak ve Kara büyünün bozma yöntemleri birbirlerinden farklıdır, Bazı kimseler büyü bozma işlemini yapılan büyünün tersini yaparak denemeye çalışsalar da bu asla doğru bir yöntem sayılmamaktadır. Büyü bozma yöntemlerinin kendince bir usulü vardır ve belli bir seviyeye gelen insanlar bu uygulamalarda başarılı olabilir. Eğer belirtileri ile karşı karşıya kalıyorsanız mutlaka yardım almalısınız.

Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri amaçlarına ve çeşitlerine göre ayrılmaktadır. Hepsi birbirinden güçlü tılsımlara sahip olup yıllarca tesirini göstermektedir. Bağlama büyülerini bozması çok zordur. Ancak ve ancak işinin ehli çok tecrübeli biri bunu başarabilir. Ama unutmayın ki bazı büyüleri bozmak imkansızdır. Bağlama Büyüleri çeşitlerine göre derken iyi ve kötü yöntemleri mevcuttur. Dilini ağzını bağlamak, cinselliğini bağlamak, basiretini kısmetini bağlamak vb.. gibi bir çok konuda yöntem ve çeşitleri mevcuttur. İyi yöntemlerini ele alırsak eşinizi evine bağlayabilirsiniz, sevgilinizi kendinize, yatakhanelerinde soğukluk yaşayan çiftler için eşini yatakhanesine bağlama, ailesine bağlama, iş hayatına daha çok bağlama gibi..

Bir önceki yazımız olan Gerçek Medyum Nasıl Olur başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 166 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
6 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir