Büyü Yapan Medyumlar

Büyü Yapan Medyumlar

Bu kişiler yardımı ile siz de istediğiniz büyüyü yaptırabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ülkemizde ise medyum hoca terimi de kullanılmaktadır. Fakat Osmanlı zamanlarında medyum ismi kullanılmadığı gibi bu kişilere sadece Hoca ismi verilmişti. Şimdi ise bu olay biraz medyuma döndü ve neredeyse hiç kimse büyücü ile hoca terimlerini büyü yapan kişilere kullanmamaya başladı. Sadece Medyum Hoca terimi karşımıza çıktı. Hoca terime sahip olan kişilere göre göre önceden hoca olarak adlandırılan ve büyü yapan kişiler unvanlarını kaybetmemek için bu şekilde Medyum Hoca diye kendilerine bir unvan vermiş ve bu şekilde işlerini yürütmeye çalışmaktadır.

Medyumların Özellikleri

Büyü yapan medyumlar biraz bizlerden farklı kişilerdir. Sürekli olarak bu işler ile uğraştıklarından dolayı bazen trans haline girebilir bazen de değişik hareketler sergileyebilir. Fakat bu kişilerden çok fazla korkmamak gerekmektedir. Tabi size büyü yapmadığı taktirde. Büyü yaptırmak için ya da büyü yapmak için bir medyuma ya da medyum hocaya başvurmuşsanız kendinize de çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Medyum Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Size ya da sizin istediğiniz kişiye büyü yaptırmak isteyen iyi niyetli yani iyi ruhlu medyumlar bulunduğu gibi kötü ruhlu ya da kötü niyetlileri de bulunmaktadır. Bu kişilerin amaçları sizin paranız olduğu için kendinize de çok fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Hatta bu kişiler sizlere dahi büyü yapabilir. Bundan dolayı önceliğin kendiniz olduğunu unutmamanızda fayda vardır. Büyü yapan kişiler uzun zamanlardır büyü işleri ile uğraştıkları için artık büyü kitaplarına çok fazla ihtiyaç duymazlar. Çünkü büyülerin neredeyse tamamı akıllarındadır ve kısa süre içerisinde istenilen büyüyü yapabilmektedirler. Fakat kısa süre içerisi gerekli olan malzemeler toplandıktan sonradır.

Büyü yapmak için Gerekli olan malzemeler örneğin tırnak ya da saç teli gibi birtakım malzemeler toplandıktan sonra kısa sürede tamamlanır ve büyü yapılan kişinin yanına koyulması için büyü yaptıran kişiye bu malzemeler verilir. Büyü yapılan malzemelerin listesini aldıktan sonra bu malzemeleri yavaş yavaş toplamaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şirinlik Büyüsü başlıklı makalemizde büyü, dua ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 190 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
6 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir