Büyü Nasıl Yapılır

Büyü Nasıl Yapılır

Herkes büyü yapamaz çünkü büyü yapmak için birtakım yöntemlerin, usullerin bilinmesi gerekmektedir. Yani hangi büyünün ne işe yarayacağı hangi büyünün hangi materyaller ile beraber yapılacağı gibi birtakım bilgilerin bilinmesi gerekmekte ve bu bilgiler neticesinde büyü yapılmaktadır. Büyü yapmayı öğrenmek için ise eski büyü kitaplarına, eski zamanlardan günümüze aktarılan çok mu çok nadir büyü kitapları ile beraber öğrenebilirsiniz. Fakat bu tarzdaki büyüleri öğrenmek istiyorsanız o kitabın yazıldığı zamanı sonrasında da o kitabın hangi dil ile yazıldığını tespit etmeniz gerekiyor. Sonrasında da o dili öğrenmeli ve kitabı harfiyen ezberlemelisiniz. Aksi taktirde büyü yapacak seviyeye gelemezsiniz.

Büyü Yapma Yöntemi

Büyü yapmak için diğer bir yöntem için uzun yıllar boyunca gelen ve büyü yapan kişilerden yardım almak onlar ile çalışmaktır. Çünkü büyü yapan kişilerin kendi ilimlerini bir sonraki nesillere aktarması gerektiğini düşünmektedir. Bu sayede hem bu şekilde düşünen kişilerden bu ilmi alacak hem büyü yapabilecek hem de gelecek nesile siz de aktarabileceksiniz. Bu yöntemin ilkinden kolaylığı bir kişi ile beraber olmak ve ondan yüz yüze ders almaktır. Ayrıca çok fazla ekstra bilgiye de sahip olmanız gerekmemektedir. Fakat bu yöntemin zorluğu ise size büyü yapmayı öğretecek bir kişi bulmaktır.

Büyü Yapmak İçin Ne Gerekli?

Büyü yapmak çok tehlikeli ve riskli bir iştir. Yani büyüyü herkes yapamaz. Büyü yapmak için birtakım bilgilere ve materyallere sahip olmak gerekmektedir. Büyü yapmanın riski de çok fazladır. Büyü kendinize ya da geri tepebilir ve büyü yapan ya da büyü yaptıran kişiye geri gelebilir, o kişi farkında olmadan kendisine büyü yaptırmış olabilir.

Büyü yaptırmaya iyice düşündükten sonra karar vermenizde fayda olduğunu düşünmekteyim. Çünkü büyü yaptırdıktan sonra vazgeçme şansınız ya da büyüyü ortadan kaldırma şansınız olmayabilir. Hatta daha kötü sonuçların ortaya çıkmasına ve daha büyük olaylara sebep olabilirsiniz. Dolayısıyla büyü yapmadan ya da yaptırmadan önce iyice düşünmek ve sonrasında karar vermek gerekmektedir.

Büyünün Yapılışı

Büyü nasıl yapılır sorusuna gelirsek büyü yapmak filmlerdeki gibi birtakım sözler söyleyerek yapılmaz. Dini kelimeler ile ve birtakım materyaller ile yapılır. Her büyünün kendisine has farklı materyalleri bulunmaktadır. Örneğin bağlama büyüsü yapılacaksa bunun materyallerini öğrenmek yani saç teli ya da tırnak parçası gibi materyalleri öğrenmek sonra büyü yapılacak kişiden bunları elde etmek gerekir. Sonrasında da büyü yapmaya hazır olabilirsiniz. Olabilirsiniz diyoruz çünkü büyü her zaman işe yarayacak diye bir şey yoktur. Büyü hemen de işe yarayabilir belli bir süre geçtikten sonra da hatta belki de hiç işe bile yaramayabilir. Ya da eksik materyal olması durumunda farklı sonuçların ortaya çıkmasına sebep olunabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 386 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir