Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

İki insanın ayrılması için yapılan bu büyüler iyi niyetli yapılan büyülerden değildir ve insanların en çok yaptırdıkları büyüler sıralamasında en üstlerde yer alır. Bu büyü yüzünden birçok aile dağılmıştır ve bu ailelerin büyük bir çoğunluğu kendilerine yapılan büyüden habersizdir. Ancak her türlü ihtimal ayrılık sebebi olarak görülebilirken ayrılık büyüsünün yapılacağı akıllara gelmez. Böyle bir ihtimal her zaman göz önünde mutlaka bulundurulmalıdır.  Bu büyüyü yaptırmayı elbet de ki desteklemiyoruz; ama haklı olduğunuz durumlarda tabi ki bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyüsünün birçok belirtisi mevcuttur ve bu belirtilerden birden fazlasını görüyorsanız lütfen işinde uzman bir medyum ile irtibata geçiniz. Unutulmaması gerekiyor ki büyünün şakası olmamaktadır. Ayırma büyüsünün belirtileri şu şekildedir;

  • Eşinizle aynı yatağa girmek istenmez ve aynı yatağı paylaşmak çiftler için işkence gibi gelir.
  • Birbirlerine besledikleri duygularda değişmeler olur ve bu değişimlerin hepsi olumsuz yönde olur.
  • Araya girilen soğukluktan sonra ayrılma kararı almak için can atılır.
  • Eşler arasında ki normal konuşmalar bile kavgaya dönüşebilir ve birbirlerine söyledikleri her şey sanki çok kötü bir şey söylenmişçesine algılanacaktır.

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Ayırma büyüsü, genelde 1 hafta içerisinde yapılır ve büyünün yapılışında herhangi bir sorun yok ise, 29 gün içinde ayırma büyüsü etkisini göstermeye başlayacaktır ve çiftler arasında ki sorunlar bu süreçte şiddetle artacaktır. Bu büyünün etkisinin görülmesi için herhangi bir şey yapılmasına eksradan gerek yoktur. Büyünün doğru bir şekilde yapılması sonrasında, her şey kendiliğinden gelişecektir. Ayırma büyüsünün etki süresi çiftlerin durumuna ve büyüde kullanılan tekniğe göre artabilir veya azalabilir. Bizim verdiğimiz süre ortalama bir süredir.

Bir önceki yazımız olan Şirinlik Büyüsü başlıklı makalemizde büyü, dua ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler, Soğutma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 230 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir