Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Maalesef günümüzde birçok kişi adet kanı büyüsünün basit bir büyü olduğunu düşünerek, “uygulanışı çok kolay bunu bende yaparım” diye düşünmekte ve çoğu zaman hayal kırıklığı yaşamaktadır. Bu nedenle en etkili adet kanı büyüsü uygulaması için uzmanlara danışılmadan kesinlikle harekete geçilmemelidir.

Adet Kanı Büyüsü Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çoğunlukla insanlar kapıldıkları ihtiras duygusu ve hırslarının da etkisi ile mutlaka istediklerini elde etmek ve bir daha asla kaybetmek istemezler. Ancak adet kanı büyüsünde hırslı ve dikkatsiz davranmak çoğunlukla kişilere yarardan çok zarar vermektedir. Çünkü etkisinin ne kadar güçlü olduğundan daha önce de bahsettiğimiz bu özel büyü ile asla oyun olmaz.

Adet Kanı Büyüsünde Uzmanlık Şart!

Fakat ne yazık ki bazı insanlar sevdikleri kişilerin sadece kendilerine ait olmalarını ve gözlerinin kendilerinden başka kimseyi görmesini istemezler ve yaptıkları adet kanı büyüsünün de etkisinin arttırılması için büyü yapan kişilerden bazı özel uygulamalarda talep edebilirler. Bu uygulamalar da çoğunlukla adet kanı büyüsü ile birlikte muskalar, özel dualar, tılsımlı materyaller veya cinlerin de kullanılmasıdır. İşte bu nedenle aşırıya kaçıldığı takdirde, sevilen kişi ile mutlu bir ömür geçirmek arzu edilirken bir anda başa çıkılması mümkün olmayan ve insanların hayatlarını yerle bir eden bazı sorunlarla boğuşmaya başlarlar. Şu bir gerçek ki, sadece adet kanı büyüsü değil tüm büyülerde her şeyin zamanında ve yeteri kadar yapılması gerekmektedir. Aşırıya kaçılan her büyü o büyünün tüm muhatapları için büyük bir risk demektir.

Bir önceki yazımız olan Şirinlik Büyüsü başlıklı makalemizde büyü, dua ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında


Bu makale tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 200 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir